Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

2017 YILINDA EMEKLİ OLAN PERSONELİMİZ

 • Defterdarlığımız Muhakemat Müdürü iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ayşe Afife KIRAN 16/01/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Birsen YEL 17/01/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuklu Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Celal ÇETİN 30/01/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Araştırmacı iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ahmet MERMERCİ 01/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Kurumlar Döner Sermaye Saymanğında V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Dilek ŞAHİN 15/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Akşehir Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Halil GENÇOĞLU 15/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Akşehir Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ayşe Perihan CENGİZ 16/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Altınekin Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ahmet DURSUN 17/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Akşehir Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen İsa BARDAKÇI 20/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Teknisyen iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Remzi YILMAZ 24/02/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuklu Malmüdürlüğünde V.H.K.İ iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Medine ÇOŞAR 01/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuk Üniversitesi Döner Sermaye Saymanı iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mehmet Sabri YÜCESU 06/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şoför iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ramazan ŞEN 15/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Teknisyen iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Hazim DEMİRCİOĞLU 15/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuk Üniversitesi Döner Sermaye Saymanğında V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Perihan BAYKAN 16/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Çetin BİLGİLİ 16/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Akşehir Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen İsmihan DERİN 16/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şef iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Cafer KAYA 29/03/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhakemat Müdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ayşe TIKIR 17/04/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhakemat Müdürlüğünde Hizmetli iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mükremin TUTAK 17/04/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Ereğli Malmüdürlüğünde Hizmetli iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Caner KARAKÜTÜK 19/06/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Beyşehir Malmüdürlüğünde Bekçi iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mehmet KAYNACI 19/06/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Karatay Malmüdürlüğünde Kaloriferci iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Abdullah ALTUNER 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şoför iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Cemal OKUR 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Meram Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Şadiye ELLİKİ 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Ilgın Malmüdürlüğünde Şoför iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Cevdet İNANOĞLU 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde Şef iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Adem YILDIZ 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Ayşe ŞENSOY 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Halil ÖZDEMİR 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuk Üniversitesi D.S.S. de V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mustafa KONYA 17/07/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Çağlar DENİZ 15/08/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Karapınar Malmüdürlüğünde Şoför iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Refik ÇORAKÇI 15/08/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Selçuklu Malmüdürlüğünde Şef iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Şakir AYDIN 16/08/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Karatay Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Cengiz OLGUN 16/08/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Necmettin Erbakan Üniversitesi D.S.S. de V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Hanife DEMİRKAYA 21/08/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Yunak Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen İsmail KINALI 15/09/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Hüyük Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mustafa HARMANKAYA 19/09/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Kadınhanı Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Mustafa ŞAHİN 16/10/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Cihan GÜLER 18/10/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
 • Defterdarlığımız Karatay Malmüdürlüğünde V.H.K.İ. iken kendi isteği üzerine emekliye sevk edilen Özlem DOĞAN 15/11/2017 tarihinde görevinden ayrılmıştır. Konya Defterdarlığı olarak personelimize yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.